2015 – 2016 Bahar Yarıyılı Bütünleme Sınav Takvimi

2015 – 2016 Bahar Yarıyılı Bütünleme Sınav Takvimi

DiKKAT! 

SINAV GÜNLERİ BİNAYA KESiNLiKLE

ÇANTA VE CEP TELEFONU

ALINMAYACAKTIR.

 Sınav takvimini PDF olarak indirmek için TIKLAYIN

 ya da

Sınav takviminizi görmek için aşağıdaki listeden bölümünüzü seçiniz

MUHASEBE ve VERGİ UYGULAMALARI
MUHASEBE ve VERGİ UYGULAMALARI I  (I. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Ticaret Hukuku 24.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Hamza ÖZKAN
Genel Muhasebe -II 24.06.2016 10:30 Öğr.Gör. Özlem ERDİL TORAMAN
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-2 24.06.2016 11:30 Okt. Şener TEKER
Türk Dili-2 27.06.2016 09:30 Okt. Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Ticari Matematik 27.06.2016 10:30 Öğr.Gör. Nebahattin UÇAR
Kamu Maliyesi 27.06.2016 11:30 Öğr.Gör. Semih ÇELEBİ
Makro Ekonomi 28.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Semih ÇELEBİ
Yabancı Dil (İngilizce)-2 28.06.2016 10:30 Okt. Sevcan YILMAZ
İstatistik 28.06.2016 11:30 Öğr.Gör. Kaya Nihat PEKBAY
MUHASEBE ve VERGİ UYGULAMALARI II  (I. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku 24.06.2016 14:00 Öğr.Gör. Ali Murat SAYILGAN
Pazarlama 24.06.2016 14:00 Öğr.Gör. A.Murat SAYILGAN
Banka Muhasebesi 24.06.2016 15:00 Öğr.Gör. Elif ESENLİK
Türk Vergi Sistemi 27.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Özlem ERDİL TORAMAN
Muhasebe Denetimi 27.06.2016 14:30 Öğr.Gör. Özlem ERDİL TORAMAN
Paket Programlar- II 27.06.2016 15:30 Öğr.Gör. Özlem ERDİL TORAMAN
Mali Tablolar Analizi 28.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Elif ESENLİK
Dış Ticaret İşlemleri Muhasebesi 28.06.2016 14:30 Öğr.Gör. Elif ESENLİK
Yanında (*) işareti olan dersler kaldırılan derslerdir.Bu derslerin sınavına sadece 2010 ve daha önce girişli öğrenciler girecektir.
İŞLETME YÖNETİMİ
İŞLETME YÖNETİMİ I  (I. ve II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Ticaret Hukuku 24.06.2016 09:30 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Yönetim ve Organizasyon 24.06.2016 10:30 Öğr.Gör. Bilge VİLLİ
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II 24.06.2016 11:30 Okt. Şener TEKER
Türk Dili-II 27.06.2016 09:30 Okt. Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Ticari Matematik 27.06.2016 10:30 Öğr.Gör. Nebahattin UÇAR
Genel Muhasebe-II 27.06.2016 11:30 Öğr.Gör. Elif ESENLİK
Makro Ekonomi 28.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Semih ÇELEBİ
Yabancı Dil (İngilizce-II) 28.06.2016 10:30 Okt. Sevcan YILMAZ
İstatistik 28.06.2016 11:30 Öğr.Gör. K.Nihat PEKBAY
Yanında (*) işareti olan dersler kaldırılan derslerdir.Bu derslerin sınavına sadece 2010 ve daha önce girişli öğrenciler girecektir.
İŞLETME YÖNETİMİ II  (I. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku 24.06.2016 14:00 Öğr.Gör. A.Murat SAYILGAN
Mesleki Yanbancı Dil 24.06.2016 15:00 Öğr.Gör.Erdoğan ÖZEL
*Pazar Araştırmaları 24.06.2016 16:00 Öğr.Gör. Bilge VİLLİ
Örgütsel Davranış 27.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Bilge VİLLİ
Üretim Yönetimi 27.06.2016 14:30 Öğr.Gör. Bilge VİLLİ
Girişimcilik ve Küçük İşt. Yönetimi 27.06.2016 15:30 Öğr.Gör. A.Murat SAYILGAN
Dış Ticaret İşlemleri Muhasebesi 28.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Elif ESENLİK
İnsan Kaynakları Yönetimi 28.06.2016 14:30 Öğr.Gör. A.Murat SAYILGAN
Finansal Yatırım Araçları 28.06.2016 15:30 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Yanında (*) işareti olan dersler kaldırılan derslerdir.Bu derslerin sınavına sadece 2010 ve daha önce girişli öğrenciler girecektir.
DIŞ TİCARET
DIŞ TİCARET I  (I. ve II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Ticaret Hukuku 24.06.2016 09:30 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
İşletme Yönetimi 24.06.2016 10:30 Öğr.Gör. Bilge VİLLİ
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II 24.06.2016 11:30 Okt. Şener TEKER
Türk Dili-II 27.06.2016 09:30 Okt. Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Ticari Matematik 27.06.2016 10:30 Öğr.Gör. Nebahattin UÇAR
Türkiye Ekonomisi ve AB 27.06.2016 11:30 Öğr. Gör. Semih ÇELEBİ
Makro Ekonomi 28.06.2016 09:30 Öğr. Gör. Semih ÇELEBİ
Yabancı Dil (İngilizce-II) 28.06.2016 10:30 Okt. Sevacan YILMAZ / Okt. Uğur KORKMAZ
Dış Ticaret İşlemleri II 28.06.2016 11:30 Yrd.Doç.Dr. Sefer UÇAK
DIŞ TİCARET II  (I. ve II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku 24.06.2016 14:00 Öğr.Gör. A.Murat SAYILGAN
Serbest Bölgeler 24.06.2016 14:00 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
İletişim 24.06.2016 15:00 Öğr.Gör. Bilge VİLLİ
*Güm. Mev.- Pazarlama İlkeleri 24.06.2016 16:00 Yrd. Doç.Dr. Sefer UÇAK / Öğr. Gör. A.Murat SAYILGAN
Mesleki İngilizce II 24.06.2016 16:00 Öğr.Gör. Nebahattin UÇAR
E-Ticaret 27.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Esat SAÇKES
Lojistik 27.06.2016 14:30 Öğr. Gör. Semih ÇELEBİ
Dış Ticaret İşl. Muh. 27.06.2016 15:30 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Uluslararası İktisat II 28.06.2016 13:30 Yrd. Doç.Dr. Sefer UÇAK
Lojistik 28.06.2016 14:30 Öğr. Gör. Semih ÇELEBİ
Dış Ticaret Finansman Teknikleri 28.06.2016 15:30 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Yanında (*) işareti olan dersler kaldırılan derslerdir. Bu derslerin sınavına sadece 2010 ve daha önce girişli öğrenciler girecektir.
TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ
TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ I  (I. ve II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Otel İşletmeciliği 24.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Dr. Melike GÜL
Genel Muhasebe 24.06.2016 10:30 Öğr.Gör. Özlem ERDİL TORAMAN
Atatürk İlkeleri  ve İnkılap Tarihi-II 24.06.2016 11:30 Okt. Şener TEKER
Türk Dili-II 27.06.2016 09:30 Okt. Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Ön Büro Hizmetleri Yönetimi 27.06.2016 10:30 Öğr.Gör. Esat SAÇKES
Yiyecek İçecek Servisi II 27.06.2016 11:30 Öğr.Gör. Kaya Nihat PEKBAY
Mutfak Hizmetleri Yönetimi 28.06.2016 09:30 Öğr.Gör.K. Nihat PEKBAY
Yabancı Dil (İngilizce)-II 28.06.2016 10:30 Okt. Uğur KORKMAZ
Kat Hizmetleri 28.06.2016 11:30 Öğr.Gör. Dr. Melike GÜL
TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ II  (I. ve II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Mesleki Yabancı Dil II 24.06.2016 14:00 Öğr.Gör. Erdoğan ÖZEL
Turizm Coğrafyası II 24.06.2016 15:00 Öğr.Gör. Dr. Melike GÜL
Kongre ve Seminer Organizasyonu 27.06.2016 14:30 Öğr.Gör. Dr. Melike GÜL
İnsan Kaynakları Yönetimi 27.06.2016 15:30 Öğr.Gör. Dr. Melike GÜL
Dünya Mutfakları 28.06.2016 14:30 Öğr.Gör. Kaya Nihat PEKBAY
Otelcilik Otomasyon Sistemleri.II 28.06.2016 15:30 Öğr.Gör. Esat SAÇKES
Yanında (*) işareti olan dersler kaldırılan derslerdir.Bu derslerin sınavına sadece 2010 ve daha önce girişli öğrenciler girecektir.
ELEKTRİKLİ CİHAZ TEKNOLOJİSİ
ELEKTRİKLİ CİHAZ TEKNOLOJİSİ   I  (I. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Soğutma Tekniği 24.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Erdoğan ÖZEL
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II 24.06.2016 11:30 Okt. Şener TEKER
Türk Dili- II 27.06.2016 09:30 Okt. Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Mesleki Matematik 27.06.2016 10:30 Öğr.Gör. Nebahattin UÇAR
Elektrik Motorlar ve Sürücüler 27.06.2016 11:30 Öğr.Gör. Enver ERKAN
Küçük Ev Aletleri 28.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Enver ERKAN
Yabancı Dil (İngilizce)-II 28.06.2016 10:30 Okt. Uğur KORKMAZ
Temel Elektronik 28.06.2016 11:30 Öğr.Gör. Oktay KARAKAYA
ELEKTRİKLİ CİHAZ TEKNOLOJİSİ   II  (I. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Bireysel İklimlendirme Sistemleri 24.06.2016 14:00 Öğr.Gör. Erdoğan ÖZEL
TV Elektroniği 24.06.2016 15:00 Öğr.Gör. Erdoğan ÖZEL
Mikro Denetleyiciler 24.06.2016 15:00 Öğr.Gör. Erdoğan ÖZEL
İşletme Yönetimi 24.06.2016 16:00 Öğr.Gör. A.Murat SAYILGAN
İletişim 24.06.2016 16:00 Öğr.Gör. A.Murat SAYILGAN
Özel Tesisat 27.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Şevket CANTÜRK
Ev Cihazları-II 27.06.2016 14:30 Öğr.Gör. Şevket CANTÜRK
Sistem Analizi Ve Tasarımı 27.06.2016 15:30 Öğr.Gör. Şevket CANTÜRK
Elektronik Devre Tasarımı 28.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Şevket CANTÜRK
Güç Elektroniği II 28.06.2016 14:30 Öğr.Gör. Oktay KARAKAYA

2017 Ösys Ek Yerleştirme İle Üniversitemize Yerleşen Öğrencilerin Dikkatine!


— Kayıt Tarihleri : 13 Eylül – 19 Eylül 2017 mesai saatlari içerisinde.

— 2017 ÖSYS Ek Yerleştirme sonucu Üniversitemize kayıt hakkı kazanan öğrenciler öncelikle ÖSYM Sonuç Belgesi ile Fakülte/Yüksekokul/Meslekyüksekokulu öğrenci birimlerine başvurmaları gerekmektedir.

— İkinci öğretim öğrencilerinin birimlerinden öğrenci numaralarını öğrenip Halkbankası Şubelerinden katkı payı/öğrenim ücretlerini ödemeleri gerekmektedir.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

— Lise Diplomasının veya Yeni Tarihli Mezuniyet/Çıkış Belgesinin Aslı (DGS ile yerleşen adayların ayrıca Önlisans Diplomasının veya Geçici Mezuniyet/Çıkış Belgesinin aslını, transkriptinin aslını ve ders içeriklerinin onaylı fotokopisini getirmeleri gerekir.)

— Askerlikle İlişiği Olmadığına Dair Belge (1995 ve daha önceki yıllarda doğmuş erkek adayların ilgili askerlik şubelerinden  “Bir Fakülte veya Yüksekokula kayıt olmasında askerlik yönünden bir sakınca olmadığına dair” alacağı belge.)

— Katkı Payı/Öğrenim Ücreti Ödeme Makbuzu

— Bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan ancak, ortaöğretim kurumlarından mezun olamayarak bütünleme veya tek ders sınavına girecek adayların da belirlenen tarihlerde yükseköğretim kurumlarına geçici kayıtları yapılacaktır. Bu adayların mezun olduklarına ilişkin belgelerini, 29 Aralık 2017 tarihine kadar yükseköğretim kurumuna ibraz etmeleri halinde asıl kayıtları yapılacaktır. Bu tarihe kadar mezun olduklarını belgelemeyenlerin geçici kayıtları silinecek ve bu durumda olup belirlenen tarihlerde geçici kayıtlarını yaptırmayan adayların kayıtları yapılmayacaktır.