2015-2016 Bahar Yarıyılı -Yarıyıl Sonu- Sınavları Sınav Takvimi

2015-2016 Bahar Yarıyılı -Yarıyıl Sonu- Sınavları Sınav Takvimi

DiKKAT! 

SINAV GÜNLERİ BİNAYA KESiNLiKLE

ÇANTA VE CEP TELEFONU

ALINMAYACAKTIR.

 Sınav takvimini PDF olarak indirmek için TIKLAYIN

 ya da

Sınav takviminizi görmek için aşağıdaki listeden bölümünüzü seçiniz

MUHASEBE ve VERGİ UYGULAMALARI
MUHASEBE ve VERGİ UYGULAMALARI I  (I. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Ticaret Hukuku 2.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Hamza ÖZKAN
Yabancı Dil (İngilizce)-2 2.06.2016 11:00 Okt. Sevcan YILMAZ
Genel Muhasebe -II 3.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Özlem ERDİL TORAMAN
Ticari Matematik 6.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Nebahattin UÇAR
Makro Ekonomi 7.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Semih ÇELEBİ
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-2 8.06.2016 11:00 Okt. Şener TEKER
Türk Dili-2 8.06.2016 09:30 Okt. Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Kamu Maliyesi 9.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Semih ÇELEBİ
İstatistik 10.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Kaya Nihat PEKBAY
MUHASEBE ve VERGİ UYGULAMALARI II  (I. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku 2.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Ali Murat SAYILGAN
Pazarlama 2.06.2016 13:30 Öğr.Gör. A.Murat SAYILGAN
Banka Muhasebesi 3.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Elif ESENLİK
Mali Tablolar Analizi 6.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Elif ESENLİK
Dış Ticaret İşlemleri Muhasebesi 7.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Elif ESENLİK
Türk Vergi Sistemi 8.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Özlem ERDİL TORAMAN
Paket Programlar- II 9.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Özlem ERDİL TORAMAN
Muhasebe Denetimi 10.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Özlem ERDİL TORAMAN
Yanında (*) işareti olan dersler kaldırılan derslerdir.Bu derslerin sınavına sadece 2010 ve daha önce girişli öğrenciler girecektir.

 

İŞLETME YÖNETİMİ
İŞLETME YÖNETİMİ I  (I. ve II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Ticaret Hukuku 2.06.2016 09:30 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Yabancı Dil (İngilizce-II) 2.06.2016 11:00 Okt. Sevcan YILMAZ
Genel Muhasebe-II 3.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Elif ESENLİK
Ticari Matematik 6.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Nebahattin UÇAR
Makro Ekonomi 7.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Semih ÇELEBİ
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II 8.06.2016 11:00 Okt. Şener TEKER
Türk Dili-II 8.06.2016 09:30 Okt. Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Yönetim ve Organizasyon 9.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Bilge VİLLİ
İstatistik 10.06.2016 09:30 Öğr.Gör. K.Nihat PEKBAY
Yanında (*) işareti olan dersler kaldırılan derslerdir.Bu derslerin sınavına sadece 2010 ve daha önce girişli öğrenciler girecektir.
İŞLETME YÖNETİMİ II  (I. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku 2.06.2016 13:30 Öğr.Gör. A.Murat SAYILGAN
*Pazar Araştırmaları 6.06.2016 16:00 Öğr.Gör. Bilge VİLLİ
Örgütsel Davranış 3.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Bilge VİLLİ
Üretim Yönetimi 6.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Bilge VİLLİ
Girişimcilik ve Küçük İşt. Yönetimi 6.06.2016 15:00 Öğr.Gör. A.Murat SAYILGAN
Dış Ticaret İşlemleri Muhasebesi 7.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Elif ESENLİK
Mesleki Yanbancı Dil 8.06.2016 13:30 Öğr.Gör.Erdoğan ÖZEL
İnsan Kaynakları Yönetimi 9.06.2016 13:30 Öğr.Gör. A.Murat SAYILGAN
Finansal Yatırım Araçları 10.06.2016 13:30 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Yanında (*) işareti olan dersler kaldırılan derslerdir.Bu derslerin sınavına sadece 2010 ve daha önce girişli öğrenciler girecektir.
DIŞ TİCARET
DIŞ TİCARET I  (I. ve II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Ticaret Hukuku 2.06.2016 09:30 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Yabancı Dil (İngilizce-II) 2.06.2016 11:00 Okt. Sevacan YILMAZ / Okt. Uğur KORKMAZ
Türkiye Ekonomisi ve AB 3.06.2016 09:30 Öğr. Gör. Semih ÇELEBİ
Ticari Matematik 6.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Nebahattin UÇAR
Makro Ekonomi 7.06.2016 09:30 Öğr. Gör. Semih ÇELEBİ
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II 8.06.2016 11:00 Okt. Şener TEKER
Türk Dili-II 8.06.2016 09:30 Okt. Ahmet KÜÇÜKOĞLU
İşletme Yönetimi 9.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Bilge VİLLİ
Dış Ticaret İşlemleri II 10.06.2016 09:30 Yrd.Doç.Dr. Sefer UÇAK
DIŞ TİCARET II  (I. ve II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku 2.06.2016 13:30 Öğr.Gör. A.Murat SAYILGAN
Serbest Bölgeler 2.06.2016 13:30 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
İletişim 3.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Bilge VİLLİ
Uluslararası İktisat II 6.06.2016 13:30 Yrd. Doç.Dr. Sefer UÇAK
E-Ticaret 6.06.2016 15:00 Öğr.Gör. Esat SAÇKES
*Güm. Mev.- Pazarlama İlkeleri 6.06.2016 16:00 Yrd. Doç.Dr. Sefer UÇAK / Öğr. Gör. A.Murat SAYILGAN
Mesleki İngilizce II 7.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Nebahattin UÇAR
Dış Ticaret İşl. Muh. 8.06.2016 13:30 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Lojistik 9.06.2016 13:30 Öğr. Gör. Semih ÇELEBİ
Dış Ticaret Finansman Teknikleri 10.06.2016 13:30 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Yanında (*) işareti olan dersler kaldırılan derslerdir. Bu derslerin sınavına sadece 2010 ve daha önce girişli öğrenciler girecektir.
TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ
TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ I  (I. ve II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Otel İşletmeciliği 2.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Dr. Melike GÜL
Yabancı Dil (İngilizce)-II 2.06.2016 11:00 Okt. Uğur KORKMAZ
Genel Muhasebe 3.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Özlem ERDİL TORAMAN
Ön Büro Hizmetleri Yönetimi 6.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Esat SAÇKES
Yiyecek İçecek Servisi II 7.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Kaya Nihat PEKBAY
Türk Dili-II 8.06.2016 09:30 Okt. Şener TEKER
Atatürk İlkeleri  ve İnkılap Tarihi-II 8.06.2016 11:00 Okt. Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Kat Hizmetleri 9.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Dr. Melike GÜL
Mutfak Hizmetleri Yönetimi 10.06.2016 09:30 Öğr.Gör.K. Nihat PEKBAY
TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ II  (I. ve II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Turizm Coğrafyası II 2.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Dr. Melike GÜL
Kongre ve Seminer Organizasyonu 3.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Dr. Melike GÜL
İnsan Kaynakları Yönetimi 6.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Dr. Melike GÜL
Otelcilik Otomasyon Sistemleri.II 7.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Esat SAÇKES
Mesleki Yabancı Dil II 8.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Erdoğan ÖZEL
Dünya Mutfakları 9.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Kaya Nihat PEKBAY
Yanında (*) işareti olan dersler kaldırılan derslerdir.Bu derslerin sınavına sadece 2010 ve daha önce girişli öğrenciler girecektir.
ELEKTRİKLİ CİHAZ TEKNOLOJİSİ
ELEKTRİKLİ CİHAZ TEKNOLOJİSİ   I  (I. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Yabancı Dil (İngilizce)-II 2.06.2016 11:00 Okt. Uğur KORKMAZ
Soğutma Tekniği 3.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Erdoğan ÖZEL
Mesleki Matematik 6.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Nebahattin UÇAR
Elektrik Motorlar ve Sürücüler 7.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Enver ERKAN
Türk Dili- II 8.06.2016 09:30 Okt. Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II 8.06.2016 11:00 Okt. Şener TEKER
Temel Elektronik 9.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Oktay KARAKAYA
Küçük Ev Aletleri 10.06.2016 09:30 Öğr.Gör. Enver ERKAN
ELEKTRİKLİ CİHAZ TEKNOLOJİSİ   II  (I. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Bireysel İklimlendirme Sistemleri 2.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Erdoğan ÖZEL
Özel Tesisat 3.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Şevket CANTÜRK
Ev Cihazları-II 6.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Şevket CANTÜRK
TV Elektroniği 6.06.2016 15:00 Öğr.Gör. Erdoğan ÖZEL
Mikro Denetleyiciler 6.06.2016 15:00 Öğr.Gör. Erdoğan ÖZEL
Sistem Analizi Ve Tasarımı 7.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Şevket CANTÜRK
Elektronik Devre Tasarımı 8.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Şevket CANTÜRK
Güç Elektroniği II 9.06.2016 13:30 Öğr.Gör. Oktay KARAKAYA
İşletme Yönetimi 10.06.2016 13:30 Öğr.Gör. A.Murat SAYILGAN
İletişim 10.06.2016 13:30 Öğr.Gör. A.Murat SAYILGAN

2017 Ösys Ek Yerleştirme İle Üniversitemize Yerleşen Öğrencilerin Dikkatine!


— Kayıt Tarihleri : 13 Eylül – 19 Eylül 2017 mesai saatlari içerisinde.

— 2017 ÖSYS Ek Yerleştirme sonucu Üniversitemize kayıt hakkı kazanan öğrenciler öncelikle ÖSYM Sonuç Belgesi ile Fakülte/Yüksekokul/Meslekyüksekokulu öğrenci birimlerine başvurmaları gerekmektedir.

— İkinci öğretim öğrencilerinin birimlerinden öğrenci numaralarını öğrenip Halkbankası Şubelerinden katkı payı/öğrenim ücretlerini ödemeleri gerekmektedir.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

— Lise Diplomasının veya Yeni Tarihli Mezuniyet/Çıkış Belgesinin Aslı (DGS ile yerleşen adayların ayrıca Önlisans Diplomasının veya Geçici Mezuniyet/Çıkış Belgesinin aslını, transkriptinin aslını ve ders içeriklerinin onaylı fotokopisini getirmeleri gerekir.)

— Askerlikle İlişiği Olmadığına Dair Belge (1995 ve daha önceki yıllarda doğmuş erkek adayların ilgili askerlik şubelerinden  “Bir Fakülte veya Yüksekokula kayıt olmasında askerlik yönünden bir sakınca olmadığına dair” alacağı belge.)

— Katkı Payı/Öğrenim Ücreti Ödeme Makbuzu

— Bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan ancak, ortaöğretim kurumlarından mezun olamayarak bütünleme veya tek ders sınavına girecek adayların da belirlenen tarihlerde yükseköğretim kurumlarına geçici kayıtları yapılacaktır. Bu adayların mezun olduklarına ilişkin belgelerini, 29 Aralık 2017 tarihine kadar yükseköğretim kurumuna ibraz etmeleri halinde asıl kayıtları yapılacaktır. Bu tarihe kadar mezun olduklarını belgelemeyenlerin geçici kayıtları silinecek ve bu durumda olup belirlenen tarihlerde geçici kayıtlarını yaptırmayan adayların kayıtları yapılmayacaktır.