2015-2016 Güz Yarıyılı Bütünleme Sınavları Sınav Takvimi

2015-2016 Güz Yarıyılı Bütünleme Sınavları Sınav Takvimi

DiKKAT! 

SINAV SALONLARINA KESiNLiKLE ÇANTA VE CEP TELEFONU

ALINMAYACAKTIR.

 Sınav takvimini PDF olarak indirmek için TIKLAYIN

 ya da

Sınav takviminizi görmek için aşağıdaki listeden bölümünüzü seçiniz

MUHASEBE ve VERGİ UYGULAMALARI
MUHASEBE ve VERGİ UYGULAMALARI I  (I.ve  II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Türk Dili-1 02.02.2016 09:30 Okt.Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I 02.02.2016 11:00 Okt.Şener TEKER
Bilgi ve İletişim Teknolojisi/Bilg.ve Don.İşl.Sis. 02.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Nebahttin UÇAR
Genel İşletme 03.02.2016 09:30 Öğr. Gör. A. Murat SAYILGAN
Yabancı Dil (İngilizce)-1 03.02.2016 11:00 Okt.Sevcan YILMAZ
Matematik 04.02.2016 09:30 Öğr. Gör. Şevket CANTÜRK
Temel Hukuk 04.02.2016 11:00 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Genel Muhasebe -I 05.02.2016 09:30 Öğr. Gör. Özlem ERDİL TORAMAN
Mikro Ekonomi 05.02.2016 11:00 Yrd. Doç. Sefer UÇAK
MUHASEBE ve VERGİ UYGULAMALARI II  (I. ve II.ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Finansal Yönetim 02.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Maliyet Muhasebesi 02.02.2016 14:30 Öğr. Gör. Elif ESENLİK
Dış Ticaret İşlemleri* 02.02.2016 13:00 Yrd. Doç. Sefer UÇAK
Vergi Hukuku 03.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Özlem ERDİL TORAMAN
Şirketler Muhasebesi 03.02.2016 14:30 Öğr. Gör. Elif ESENLİK
E-Ticaret 04.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Esat SAÇKES
Muhasebe ve Vergide Güncel Konular 04.02.2016 14:30 Öğr. Gör. Elif ESENLİK
Paket Programlar/ Bilgisayarlı Muhasebe I 05.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Özlem ERDİL TORAMAN
Girişimcilik 05.02.2016 14:30 Öğr. Gör. A. Murat SAYILGAN
Yanında (*) işareti olan dersler kaldırılan derslerdir.Bu derslerin sınavına sadece 2010 ve daha önce girişli öğrenciler girecektir.
İŞLETME YÖNETİMİ
İŞLETME YÖNETİMİ I  (I. ve II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Türk Dili-I 02.02.2016 09:30 Okt.Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I 02.02.2016 11:00 Okt.Şener TEKER
Bilgi ve İletişim Teknolojisi 02.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Nebahttin UÇAR
Genel İşletme 03.02.2016 09:30 Öğr. Gör. Bilge VİLLİ
Yabancı Dil (İngilizce-I) 03.02.2016 11:00 Okt.Sevcan YILMAZ
Mesleki Matematik 04.02.2016 09:30 Öğr. Gör. Şevket CANTÜRK
Temek Hukuk 04.02.2016 11:00 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Genel Muhasebe-1 05.02.2016 09:30 Öğr. Gör. Elif ESENLİK
Mikro Ekonomi 05.02.2016 11:00 Yrd. Doç. Sefer UÇAK
İŞLETME YÖNETİMİ II  (I. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Finansal Yönetim 02.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Maliyet Muhasebesi 02.02.2016 14:30 Öğr. Gör. Elif ESENLİK
İşletme Bütçeleri * 02.02.2016 13:00
Şirketler Muhasebesi 03.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Elif ESENLİK
E-Ticaret 03.02.2016 14:30 Öğr. Gör. Esat SAÇKES
Halkla İlişkiler 04.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Bilge VİLLİ
Pazarlama İlkeleri 04.02.2016 14:30 Öğr. Gör. A. Murat SAYILGAN
Araştırma Yöntem ve Teknikleri 05.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Bilge VİLLİ
Davranış Bilimleri 05.02.2016 14:30 Öğr. Gör. A. Murat SAYILGAN
Yanında (*) işareti olan dersler kaldırılan derslerdir.Bu derslerin sınavına sadece 2010 ve daha önce girişli öğrenciler girecektir.
DIŞ TİCARET
DIŞ TİCARET I  (I. ve II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Türk Dili-I 02.02.2016 09:30 Okt.Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I 02.02.2016 11:00 Okt.Şener TEKER
Bilgi ve İletişim Teknolojisi 02.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Nebahttin UÇAR
İşletme 03.02.2016 09:30 Öğr. Gör. Bilge VİLLİ
Yabancı Dil (İngilizce-I) 03.02.2016 11:00 Okt.Uğur KORKMAZ / Okt.Sevcan YILMAZ
Dış Ticaret İşlemleri I 03.02.2016 13:00 Yrd. Doç. Sefer UÇAK
Araştırma Yöntem ve Teknikleri 04.02.2016 09:30 Öğr. Gör. K. Nihat PEKBAY
Temel Hukuk 04.02.2016 11:00 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Genel Muhasebe 05.02.2016 09:30 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Mikro Ekonomi 05.02.2016 11:00 Yrd. Doç. Sefer UÇAK
DIŞ TİCARET II  (I. ve II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Gümrük İşlemleri 02.02.2016 13:00 Yrd. Doç. Sefer UÇAK
Mesleki İngilizce I 02.02.2016 14:30 Öğr. Gör. Nebahttin UÇAR
Kalite Güvence ve Standartları 03.02.2016 13:00 Öğr. Gör. A. Murat SAYILGAN
Mesleki Yazışma Teknikleri 03.02.2016 14:30 Öğr. Gör. Melike GÜL
Uluslar arası İktisat I 04.02.2016 13:00 Yrd. Doç. Sefer UÇAK
Bankacılık ve Kambiyo İşlemleri 04.02.2016 14:30 Öğr.Gör.Özlem ERDİL TORAMAN/Öğr.Gör.K.N.PEKBAY
Uluslar arası Pazarlama 05.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Bilge VİLLİ
Uluslar arası Ekonomik Kuruluşlar 05.02.2016 14:30 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ
TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ I  (I.II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Türk Dili-1 02.02.2016 09:30 Okt.Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Atatürk İlkeleri  ve İnkılap Tarihi-I 02.02.2016 11:00 Okt.Şener TEKER
Bilgi ve İletişim Teknolojisi 02.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Nebahttin UÇAR
Ön Büro Hizmetleri 03.02.2016 09:30 Öğr. Gör. Esat SAÇKES
Yabancı Dil (İngilizce)-1 03.02.2016 11:00 Okt.Uğur KORKMAZ
İletişim 04.02.2016 09:30 Öğr. Gör. Melike GÜL
Genel Turizm 04.02.2016 11:00 Öğr. Gör. Melike GÜL
Yiyecek İçecek Servisi I 05.02.2016 09:30 Öğr. Gör. K. Nihat PEKBAY
Gıda Teknolojisi 05.02.2016 11:00 Öğr. Gör. K. Nihat PEKBAY
TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ II  (I.II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Mesleki Yabancı Dil I 02.02.2016 13:00 Öğr. Gör. K. Nihat PEKBAY
Turizm Pazarlaması* 02.02.2016 14:30 Öğr. Gör. Melike GÜL
Ön Büro Oda İşlemleri 03.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Esat SAÇKES
Turizm İşletmelerinde Maliyet Analizleri 03.02.2016 14:30 Öğr. Gör. Melike GÜL
Turizm Coğrafyası I 04.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Melike GÜL
Yöresel Mutfaklar 04.02.2016 14:30 Öğr. Gör. K. Nihat PEKBAY
Otelcilik Otomasyon Sistemleri 05.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Esat SAÇKES
Yanında (*) işareti olan dersler kaldırılan derslerdir.Bu derslerin sınavına sadece 2010 ve daha önce girişli öğrenciler girecektir.
ELEKTRİKLİ CİHAZ TEKNOLOJİSİ
ELEKTRİKLİ CİHAZ TEKNOLOJİSİ   I  (I. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Türk Dili-I 02.02.2016 09:30 Okt.Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I 02.02.2016 11:00 Okt.Şener TEKER
Bilgi ve İletişim Teknolojisi 02.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Nebahttin UÇAR
Temel Elektrik 03.02.2016 09:30 Öğr. Gör. Oktay KARAKAYA
Yabancı Dil (İngilizce-I) 03.02.2016 11:00 Okt.Uğur KORKMAZ
Matematik 04.02.2016 09:30 Öğr. Gör. Nebahttin UÇAR
Ölçme Tekniği 04.02.2016 11:00 Öğr. Gör. Şevket CANTÜRK
İklimlendirme ve Soğutma Teknolojileri 05.02.2016 09:30 Öğr. Gör. Erdoğan ÖZEL
Teknolojinin Bilimsel İlkeleri 05.02.2016 11:00 Öğr. Gör. Erdoğan ÖZEL
ELEKTRİKLİ CİHAZ TEKNOLOJİSİ   II  (I. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Endüstriyel Kontrol Elemanları 02.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Erdoğan ÖZEL
Ev Tipi Soğutma Sistemleri 02.02.2016 14:30 Öğr. Gör. Erdoğan ÖZEL
Sayısal Elektronik 02.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Erdoğan ÖZEL
Güç Elektroniği 03.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Oktay KARAKAYA
İş Güvenliği 03.02.2016 14:30 Öğr. Gör. A. Murat SAYILGAN
Kalite Güvence ve Standartları 04.02.2016 13:00 Öğr. Gör. A. Murat SAYILGAN
Ev Cihazları-I 04.02.2016 14:30 Öğr. Gör. Şevket CANTÜRK
Kurutucular ve Pişiriciler 05.02.2016 13:00 Öğr. Gör. Enver ERKAN
Kumanda Devreleri 05.02.2016 14:30 Öğr. Gör. Enver ERKAN

2017 Ösys Ek Yerleştirme İle Üniversitemize Yerleşen Öğrencilerin Dikkatine!


— Kayıt Tarihleri : 13 Eylül – 19 Eylül 2017 mesai saatlari içerisinde.

— 2017 ÖSYS Ek Yerleştirme sonucu Üniversitemize kayıt hakkı kazanan öğrenciler öncelikle ÖSYM Sonuç Belgesi ile Fakülte/Yüksekokul/Meslekyüksekokulu öğrenci birimlerine başvurmaları gerekmektedir.

— İkinci öğretim öğrencilerinin birimlerinden öğrenci numaralarını öğrenip Halkbankası Şubelerinden katkı payı/öğrenim ücretlerini ödemeleri gerekmektedir.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

— Lise Diplomasının veya Yeni Tarihli Mezuniyet/Çıkış Belgesinin Aslı (DGS ile yerleşen adayların ayrıca Önlisans Diplomasının veya Geçici Mezuniyet/Çıkış Belgesinin aslını, transkriptinin aslını ve ders içeriklerinin onaylı fotokopisini getirmeleri gerekir.)

— Askerlikle İlişiği Olmadığına Dair Belge (1995 ve daha önceki yıllarda doğmuş erkek adayların ilgili askerlik şubelerinden  “Bir Fakülte veya Yüksekokula kayıt olmasında askerlik yönünden bir sakınca olmadığına dair” alacağı belge.)

— Katkı Payı/Öğrenim Ücreti Ödeme Makbuzu

— Bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan ancak, ortaöğretim kurumlarından mezun olamayarak bütünleme veya tek ders sınavına girecek adayların da belirlenen tarihlerde yükseköğretim kurumlarına geçici kayıtları yapılacaktır. Bu adayların mezun olduklarına ilişkin belgelerini, 29 Aralık 2017 tarihine kadar yükseköğretim kurumuna ibraz etmeleri halinde asıl kayıtları yapılacaktır. Bu tarihe kadar mezun olduklarını belgelemeyenlerin geçici kayıtları silinecek ve bu durumda olup belirlenen tarihlerde geçici kayıtlarını yaptırmayan adayların kayıtları yapılmayacaktır.