2016 – 2017 Güz Yarıyılı Ara Sınav Takvimi

2016 – 2017 Güz Yarıyılı Ara Sınav Takvimi

DiKKAT! 

SINAV GÜNLERİ BİNAYA KESiNLiKLE

ÇANTA VE CEP TELEFONU

ALINMAYACAKTIR.

 Sınav takvimini PDF olarak indirmek için TIKLAYIN

 ya da

Sınav takviminizi görmek için aşağıdaki listeden bölümünüzü seçiniz

MUHASEBE ve VERGİ UYGULAMALARI

 

MUHASEBE ve VERGİ UYGULAMALARI I  (I.ve  II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Bilgi ve İletişim Teknolojisi/Bilg.ve Don.İşl.Sis. 08.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Nebahttin UÇAR
Matematik 09.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Nebahttin UÇAR
Mikro Ekonomi 10.11.2016 10:00 Öğr.Gör.Semih ÇELEBİ
Türk Dili-1 11.11.2016 10:00 Okt.Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I 11.11.2016 11:30 Okt.Şener TEKER
Yabancı Dil (İngilizce)-1 14.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Erdoğan ÖZEL
Genel İşletme 15.11.2016 10:00 Öğr. Gör. A. Murat SAYILGAN
Genel Muhasebe -I 16.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Elif ESENLİK
Temel Hukuk 17.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
MUHASEBE ve VERGİ UYGULAMALARI II  (I. ve II.ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Dış Ticaret İşlemleri* 07.11.2016 10:00 Yrd. Doç. Sefer UÇAK
Vergi Hukuku 08.11.2016 14:00 Öğr.Gör.Semih ÇELEBİ
E-Ticaret 09.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Esat SAÇKES
Paket Programlar/ Bilgisayarlı Muhasebe I 10.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Esat SAÇKES
Muhasebe ve Vergide Güncel Konular 11.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Elif ESENLİK
Maliyet Muhasebesi 14.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Elif ESENLİK
Girişimcilik-1 15.11.2016 14:00 Öğr. Gör. A. Murat SAYILGAN
Şirketler Muhasebesi 16.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Elif ESENLİK
Finansal Yönetim 17.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Yanında (*) işareti olan dersler kaldırılan derslerdir.Bu derslerin sınavına sadece 2010 ve daha önce girişli öğrenciler girecektir.

 

İŞLETME YÖNETİMİ

 

 

İŞLETME YÖNETİMİ I  (I. ve II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Bilgi ve İletişim Teknolojisi 08.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Nebahttin UÇAR
Matematik 09.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Erdoğan ÖZEL
Mikro Ekonomi 10.11.2016 10:00 Öğr.Gör.Semih ÇELEBİ
Türk Dili-I 11.11.2016 10:00 Okt.Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I 11.11.2016 11:30 Okt.Şener TEKER
Yabancı Dil (İngilizce-I) 14.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Erdoğan ÖZEL
Genel İşletme 15.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Bilge VİLLİ
Genel Muhasebe-1 16.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Elif ESENLİK
Temek Hukuk 17.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
İŞLETME YÖNETİMİ II  (I. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Davranış Bilimleri 07.11.2016 14:00 Öğr. Gör. A. Murat SAYILGAN
E-Ticaret 09.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Esat SAÇKES
Pazarlama İlkeleri 10.11.2016 14:00 Öğr. Gör. A. Murat SAYILGAN
Maliyet Muhasebesi 14.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Elif ESENLİK
Araştırma Yöntem ve Teknikleri 14.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Bilge VİLLİ
İşletme Bütçeleri * 14.11.2016 11:30 Öğr. Gör. Bilge VİLLİ
Halkla İlişkiler 15.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Bilge VİLLİ
Şirketler Muhasebesi 16.11.2016 11:30 Öğr. Gör. Elif ESENLİK
Mesleki Yabancı Dil 16.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Erdoğan ÖZEL
Finansal Yönetim 17.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Yanında (*) işareti olan dersler kaldırılan derslerdir.Bu derslerin sınavına sadece 2010 ve daha önce girişli öğrenciler girecektir.

 

DIŞ TİCARET

 

DIŞ TİCARET I  (I. ve II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Dış Ticaret İşlemleri I 07.11.2016 10:00 Yrd. Doç. Sefer UÇAK
Bilgi ve İletişim Teknolojisi 08.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Nebahttin UÇAR
Matematik 09.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Şevket CANTÜRK
Mikro Ekonomi 10.11.2016 10:00 Öğr.Gör.Semih ÇELEBİ
Türk Dili-I 11.11.2016 10:00 Okt.Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I 11.11.2016 11:30 Okt.Şener TEKER
Yabancı Dil (İngilizce-I) 14.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Erdoğan ÖZEL
Genel İşletme 15.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Bilge VİLLİ
Genel Muhasebe 16.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
Temel Hukuk 17.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN
DIŞ TİCARET II  (I. ve II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Gümrük İşlemleri 07.11.2016 14:00 Öğr. Gör. K. Nihat PEKBAY
Bankacılık ve Finans 08.11.2016 14:00 Öğr.Gör.Semih ÇELEBİ
Kalite Güvence ve Standartları 09.11.2016 14:00 Öğr. Gör. A. Murat SAYILGAN
 Pazarlama İlkeleri 10.11.2016 14:00 Öğr. Gör. A. Murat SAYILGAN
Mesleki Yazışma Teknikleri 11.11.2016 14:00 Öğr. Gör.Dr. Melike GÜL
Uluslar arası İktisat I 14.11.2016 14:00 Öğr.Gör.Semih ÇELEBİ
Araştırma Yöntem ve Tekn. 14.11.2016 11:30 Öğr. Gör.Dr. Melike GÜL
Girişimcilik 15.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Bilge VİLLİ
Mesleki İngilizce I 16.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Nebahttin UÇAR
Uluslar arası Ekonomik Kuruluşlar 17.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Hamza ÖZKAN

 

TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ

 

TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ I  (I.II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Gıda Teknolojisi 07.11.2016 10:00 Öğr. Gör. K. Nihat PEKBAY
Bilgi ve İletişim Teknolojisi 08.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Nebahttin UÇAR
Ön Büro Hizmetleri 09.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Esat SAÇKES
İletişim 10.11.2016 10:00 Öğr. Gör.Dr. Melike GÜL
Türk Dili-1 11.11.2016 10:00 Okt.Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Atatürk İlkeleri  ve İnkılap Tarihi-I 11.11.2016 11:30 Okt.Şener TEKER
Yabancı Dil (İngilizce)-1 14.11.2016 10:00 Öğr. Gör. K. Nihat PEKBAY
Genel Turizm 15.11.2016 10:00 Öğr. Gör.Dr. Melike GÜL
Yiyecek İçecek Servisi I 16.11.2016 10:00 Öğr. Gör. K. Nihat PEKBAY
TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ II  (I.II. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Pişirme Yöntemleri 07.11.2016 14:00 Öğr. Gör. K. Nihat PEKBAY
Yöresel Mutfaklar 08.11.2016 14:00 Öğr. Gör. K. Nihat PEKBAY
Otelcilik Otomasyon Sistemleri 09.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Esat SAÇKES
Turizm Pazarlaması* 10.11.2016 14:00 Öğr. Gör.Dr. Melike GÜL
Turizm İşletmelerinde Maliyet Analizleri 14.11.2016 11:30 Öğr. Gör.Dr. Melike GÜL
Seyahat Acenteliği 14.11.2016 14:00 Öğr. Gör.Dr. Melike GÜL
Girişimcilik 15.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Bilge VİLLİ
Mesleki Yabancı Dil I 16.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Erdoğan ÖZEL
Yanında (*) işareti olan dersler kaldırılan derslerdir.Bu derslerin sınavına sadece 2010 ve daha önce girişli öğrenciler girecektir.

 

 

ELEKTRİKLİ CİHAZ TEKNOLOJİSİ

 

 

ELEKTRİKLİ CİHAZ TEKNOLOJİSİ   I  (I. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Teknolojinin Bilimsel İlkeleri- 1 07.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Erdoğan ÖZEL
Bilgi ve İletişim Teknolojisi 08.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Nebahttin UÇAR
Matematik 09.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Nebahttin UÇAR
Temel Elektronik 10.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Oktay KARAKAYA
Türk Dili-I 11.11.2016 10:00 Okt.Ahmet KÜÇÜKOĞLU
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I 11.11.2016 11:30 Okt.Şener TEKER
Yabancı Dil (İngilizce-I) 14.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Erdoğan ÖZEL
İklimlendirme ve Soğutma Teknolojileri 15.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Erdoğan ÖZEL
Ölçme Tekniği 16.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Şevket CANTÜRK
Doğru Akım Devre Analizi 17.11.2016 10:00 Öğr. Gör. Şevket CANTÜRK
ELEKTRİKLİ CİHAZ TEKNOLOJİSİ   II  (I. ÖĞRETİM)
DERS ADI TARİH SAAT ÖĞRETİM ELEMANI
Ev Cihazları-I 07.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Şevket CANTÜRK
Ev Tipi Soğutma Sistemleri 08.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Erdoğan ÖZEL
Kurutucular ve Pişiriciler 09.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Enver ERKAN
Güç Elektroniği-1 10.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Oktay KARAKAYA
Programlama Temelleri 14.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Erdoğan ÖZEL
Girişimcilik 15.11.2016 14:00 Öğr. Gör. A. Murat SAYILGAN
Kumanda Devreleri 16.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Enver ERKAN
Elektrik Tesisatları 17.11.2016 14:00 Öğr. Gör. Şevket CANTÜRK

 

2017 Ösys Ek Yerleştirme İle Üniversitemize Yerleşen Öğrencilerin Dikkatine!


— Kayıt Tarihleri : 13 Eylül – 19 Eylül 2017 mesai saatlari içerisinde.

— 2017 ÖSYS Ek Yerleştirme sonucu Üniversitemize kayıt hakkı kazanan öğrenciler öncelikle ÖSYM Sonuç Belgesi ile Fakülte/Yüksekokul/Meslekyüksekokulu öğrenci birimlerine başvurmaları gerekmektedir.

— İkinci öğretim öğrencilerinin birimlerinden öğrenci numaralarını öğrenip Halkbankası Şubelerinden katkı payı/öğrenim ücretlerini ödemeleri gerekmektedir.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

— Lise Diplomasının veya Yeni Tarihli Mezuniyet/Çıkış Belgesinin Aslı (DGS ile yerleşen adayların ayrıca Önlisans Diplomasının veya Geçici Mezuniyet/Çıkış Belgesinin aslını, transkriptinin aslını ve ders içeriklerinin onaylı fotokopisini getirmeleri gerekir.)

— Askerlikle İlişiği Olmadığına Dair Belge (1995 ve daha önceki yıllarda doğmuş erkek adayların ilgili askerlik şubelerinden  “Bir Fakülte veya Yüksekokula kayıt olmasında askerlik yönünden bir sakınca olmadığına dair” alacağı belge.)

— Katkı Payı/Öğrenim Ücreti Ödeme Makbuzu

— Bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan ancak, ortaöğretim kurumlarından mezun olamayarak bütünleme veya tek ders sınavına girecek adayların da belirlenen tarihlerde yükseköğretim kurumlarına geçici kayıtları yapılacaktır. Bu adayların mezun olduklarına ilişkin belgelerini, 29 Aralık 2017 tarihine kadar yükseköğretim kurumuna ibraz etmeleri halinde asıl kayıtları yapılacaktır. Bu tarihe kadar mezun olduklarını belgelemeyenlerin geçici kayıtları silinecek ve bu durumda olup belirlenen tarihlerde geçici kayıtlarını yaptırmayan adayların kayıtları yapılmayacaktır.